• Новак
ИНДУСТРИСКИ MRO QO2100C 100A 120/240V NSMP-ОЕМ

ИНДУСТРИСКИ MRO QO2100C 100A 120/240V NSMP-ОЕМ

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).КОЛО ПРЕКИНАТО, 100 A, 120/240 V.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста