• Новак
ililily Памук Флорални Ткаеше Лицето Маска за Обновливи Штит со Филтер Џеб

ililily Памук Флорални Ткаеше Лицето Маска за Обновливи Штит со Филтер Џеб

Оценка на стоката:
DEN 1288.80

Достапност
Производот е достапен

Памук лицето маска со памук филтер џеб обвивка.Опремени и на вашето лице со носот жица.Перат и еднократно мека мода маска / мијат пред да го носат.Ние брод на овој предмет преку usps и тие обично се испорача оваа точка на поштенско сандаче.ве молиме следете го вашиот пакет на usps следење и проверка на вашето поштенско сандаче.Ширина : 8" (20.3 см), должина на : 7" (17.8 cm) (ширина должина не вклучува уво јамка должина) уво јамка се прилагодува со смениш.ililily Памук Флорални Ткаеше Лицето Маска за Обновливи Штит Со Филтер Џеб Памук лицето маска со памук филтер џеб поставата Опремени и на вашето лице со носот жица Перат и еднократно мека мода маска / мијат пред да го носат Ние брод на овој предмет преку usps и тие обично се испорача оваа точка на поштенско сандаче.ве молиме следете го вашиот пакет на usps следење и проверка на вашето поштенско сандаче.Ширина : 8" (20.3 см), должина на : 7" (17.8 cm) (ширина должина не вклучува уво јамка должина) уво јамка со прилагодливи за да се префрлате Материјал : 100% Памук Миење Настава : рачен перење посебно со нега Не го Собори Сува Мерење : Една Големина Ширина : 20.3 CM/8.0 ВО Должина : 17.8 CM/7.0 ВО ве Молиме проверете ја големината пред да го купите.Ние препорачуваме перење маска пред да го носи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста