• Новак
Happyyami Ткаени Храна Служат Капак Купола: Божиќ Маса Десерт Служат Фах Складирање Плоча Послужавник за Пикник Леб Торта Пица Суво Овошје Покрие 24x18cm

Happyyami Ткаени Храна Служат Капак Купола: Божиќ Маса Десерт Служат Фах Складирање Плоча Послужавник за Пикник Леб Торта

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Чува храната свежа кога служат, повеќе стручни и практични.Дршката на врвот е погодно да се одржи и да се движат, не - пропадна за безбедно да се користи.Добра кујна алатка, удобен и практичен, до тоа.Одличен помошник за заштита на храната од нечистотија, инсекти, прашина, летаат и други нечисти работи.Едноставен изглед се направи погодна за коктел, партии, свиткување, и повеќе.Опис Ако сте во потрага за прашина маска за вашата храна, тогаш мора да не ја пропуштајте нашата храна покрие сет.Тоа може ефективно прашина, инсекти и други нечистотии на вашиот храна.Се справи со дизајн, удобно и практично екстракција, издржлив и не се намалува на капакот.Карактеристики - Материјал : .- Боја : Како што е прикажано.- Големина : 9. 43 X9. 43 X7. 07inch 24. 00 X24. 00 X18. 00cm.- Дршката на врвот е погодно да се одржи и да се движат, не - пропадна за безбедно да се користи.- Одличен помошник за заштита на храната од нечистотија, инсекти, прашина, летаат и други нечисти работи.- Добра кујна алатка, удобен и практичен, до тоа.- Едноставен изглед се направи погодна за коктел, партии, свиткување, и повеќе.- Чува храната свежа кога служат, повеќе стручни и практични.Пакет Вклучувајќи 1 x храна капак.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста