• Новак
Bettomshin 1Pcs UCP203 Монтирани Перница Блок Топката Лежишта, 17mm Понесе Седиште Имајќи 125mmx57mm Челик Леано Железо Сет

Bettomshin 1Pcs UCP203 Монтирани Перница Блок Топката Лежишта, 17mm Понесе Седиште Имајќи 125mmx57mm Челик Леано Железо

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

[ТИП на ПРОИЗВОД Пакет се Вклучени : 2 ПАРЧИЊА;Затворени за да се спречи нечистотии од запишување. [ДИМЕНЗИИ] Внатрешна Понесе : 12mm/0.47 инчен; должина : 63mm/2.48 инчен;width : 38mm/од 1,5 инчи. [ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] Материјал : Хром Челик,Цврсти леано Железо домување,издржливост и отпорност на деформитет под тешките бремиња. [КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ] Компактна структура, сигурен запечатување и лесен за ракување. [ШИРОКА ПРИМЕНА] Тоа е широко се користат во земјоделството, текстилната, рударството, металургијата, индустрија, транспорт машини и други области.Bettomshin Лежишта Опис : 1.Flanged Перница Блок Имајќи е широко се користи во голем број на машини, како што се филмот машини за обработка, спин машина и печатење машина, исто така, во индустриски апликации, како што се HVAC, пренесување, обработка, се хранат мелница, земјоделски, итн. 2.Тоа има солидна база со 2 гром дупки за лесна монтажа, инсталација и безбедно замена. 3.Имајќи челик има висока и единствен цврстина, отпорност на абење и високо еластична граница, така што тие имаат повисока отпорност и издржливост. 4.Лого е запечатена на двете страни да се задржи на загадувачи надвор. 5.Челичен кафез рамномерно простори топки за намали триењето, вибрации и бучава.Спецификација : Имајќи модел : K001 Производ модел : KFL001 Имајќи седиште модел : FL001 Материјал : Имајќи челик + Леано железо Главната Боја : Сребрена Понесе Дијаметар : 12 mm/0.47 инчен Должина : 63 мм/ 2.48 инчен Ширина : 38mm/1.50 инчен Точноста Класа : P0 Пакет Содржина : 2 парчиња x Лежишта.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста