• Новак
Рачно Ткаени Храна Складирање Кошница - Бамбус Храна Служат Шатор Баскет Со Мрежа Газа(Bug - Доказ, Прашина-Доказ) Покритие За Зеленчук, Овошје, Леб Десерт, Круг

Рачно Ткаени Храна Складирање Кошница - Бамбус Храна Служат Шатор Баскет Со Мрежа Газа(Bug - Доказ, Прашина-Доказ) Покритие

Оценка на стоката:
DEN 536.16

Достапност
Производот е достапен

☀Широк Апликации : Погоден за домашни, пикник и кампување. ☀Премиум Бамбус : премиум исклучителна рачно изработени бамбус кошница може да биде складирање кошница, уметнички дела и ракотворби. ☀Лесно да се Носат : Елегантен и силна бамбус, еко-пријателски, мала тежина и лесен за носење. ☀Трајни и Практична настава : Рачно ткаени, фина изработка, силни и издржливи, класични модели, убава и практична. ☀Се направи Храна-чување Лесно : Може да се сместат и сува храна и има добра пропустливост на воздух.Спречување на храна од нивно расипување.Карактеристики : Материјал : bamboo Sizes : Мал : 30 CM/11.81 in Medium : 36 CM/14.17 in Packing Листата : Бамбус Храна Служат Шатор Кошница*1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста