• Новак
Newmind Бел Шум Звук на Машина 2 Благотворно Природата Звуци за Патување Дома на Децата и Возрасните Сладок Сон

Newmind Бел Шум Звук на Машина 2 Благотворно Природата Звуци за Патување Дома на Децата и Возрасните Сладок Сон

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

* Екран на допир Дизајн : главната функција на нашиот производ е дизајниран со екран на допир, ќе може да работи без вклучување на светлата. * Slide Светла : Водич на корисници ритам на дишење во длабоко дишење држава од страна на слајд светлина на владата, ви помогне да се елиминира одвлекување на вниманието и ослободување од притисок, па како да доведе да заспие брзо. * Прекрасен Подарок : Совршен подарок за себе, семејството и пријателите да се грижи за нивниот сладок сон. * Компактна Големина : Мала големина на машина лесно се вклопува во вашата чанта или ранец, што го прави многу лесен за дом, канцеларија и патување употреба.Тоа може да се создаде удобно и слично за вашиот подобро спиење насекаде. * Две Спиење Звуци : Обезбеди бел шум и оган две звучни режими, со 3.5 мм/0.14 инчен слушалки интерфејс дупка за лична употреба.Особено погоден за бизнис патувања кога просториите се бучни и не soundproof.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Екран на Допир Дизајн : главната функција на нашиот производ е дизајниран со екран на допир, ќе може да работи без вклучување на светлата. - Слајд Светла : Водич на корисници ритам на дишење во длабоко дишење држава од страна на слајд светлина на владата, ви помогне да се елиминира одвлекување на вниманието и ослободување од притисок, па како да доведе да заспие брзо. - Две Спиење Звуци : Обезбеди бел шум и оган две звучни режими, со 3.5 мм/0.14 инчен слушалки интерфејс дупка за лична употреба.Особено погоден за бизнис патувања кога просториите се бучни и не soundproof. - Компактна Големина : Мала големина на машина лесно се вклопува во вашата чанта или ранец, што го прави многу лесен за дом, канцеларија и патување употреба.Тоа може да се создаде удобно и слично за вашиот подобро спиење насекаде. - Прекрасен Подарок : Совршен подарок за себе, семејството и пријателите да се грижи за нивниот сладок сон.Спецификација : - Материјал : Пластика - Димензии : Ширина x heigh 125x55mm/4.92x2.17inches - Тежина : 120g - Тип : Бел Шум Машина - Текст : DC4.5 V/

Декларирани спецификации

- Material:
Plastic
- Size:
Width x heigh 125x55mm/4.92x2.17inches
- Weight:
120g
- Type:
White Noise Machine
- Input:
DC4.5V/
- Battery Capacity:
3 pieces AAA Batteries (Not include)
Package Includes:
1 Piece White Noise Sound Machine :
1 Piece Manual :
1. Please allow 1-3mm error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
3.Thanks for your understanding and attention. Wish you a pleasant shopping experience! :

Комплементите на стоката

Веста