• Новак
SANGHAI Чевли Организаторот на Патувањето Преносни Водоотпорен Чевли Торба Патент Големи Storge Торбичка Куфер Организатор Светло Сива

SANGHAI Чевли Организаторот на Патувањето Преносни Водоотпорен Чевли Торба Патент Големи Storge Торбичка Куфер Организатор

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Направени од високо-квалитет полиестер, издржливи и отпорни на вода, мазна двонасочна патентите.Добар избор за патник или канцеларија луѓе.Голем капацитет.На чевли организатор заштита повеќето чевли големини и видови.Чувајте ги вашите чевли се одвои од облека додека патуваат. 3 Слоеви за чевли организирање : Сметководствената до 3-4 пара чевли.Го дофати врвот рачка : има рачка на врвот за својата погодност.Доаѓа со главната преграда што може да се одржи до големината 43 чевли, и 2 повеќе прегради за задржување на флип апостолки или сандали.Mesh дизајн ви дава повеќе избори за да се задржи предмети, дише и хигиенски.Можете исто така да го користите како toiletry торба, шминка торба, итн.Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од високо-квалитет полиестер, издржливи и отпорни на вода, мазна двонасочна патентите.Добар избор за патник или канцеларија луѓе.Голем капацитет.На чевли организатор заштита повеќето чевли големини и видови.Чувајте ги вашите чевли се одвои од облека додека патуваат. 3 Слоеви за чевли организирање : Сметководствената до 3-4 пара чевли.Го дофати врвот рачка : има рачка на врвот за својата погодност.Доаѓа со главната преграда што може да се одржи до големината 43 чевли, и 2 повеќе прегради за задржување на флип апостолки или сандали.Mesh дизајн ви дава повеќе избори за да се задржи предмети, дише и хигиенски.Можете исто така да го користите како toiletry торба, шминка торба, итн.Постои назад патент џеб во задниот дел на чевли торба, која лесно може да се падна во багажот се справи со, за ослободување на вашите раце.Спецификација : Материјал : Полиестер Факултативна Боја : Сина, Светло Сива Големина : стан. 30x20x13cm(11.81x7.87x5.12in) Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Патување Чевли Торба(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Декларирани спецификации

Material:
Polyester
Optional Color:
Blue, Light Gray
Size:
app. 30x20x13cm(11.81x7.87x5.12in)
Quantity:
1 pc

Комплементите на стоката

Веста