• Новак
Рака Кожа Случај за Google Пиксели 4А -, Паричник Покритие за Google Пиксели 4А -, Herzzer Класичен 3D Црна Пеперутка Цвет Печати Олеснување Магнетни Стојат Случај со Мека TPU

Рака Кожа Случај за Google Пиксели 4А -, Паричник Покритие за Google Пиксели 4А -, Herzzer Класичен 3D Црна Пеперутка Цвет

Оценка на стоката:
DEN 143.76

Достапност
Производот е достапен

♦Класичен Рака Пеперутка Цвет Врежана СТП Кожа Случај Компатибилен со Google Пиксели 4А -. ♦ БЕЗБЕДНА МАГНЕТНИ ЗАТВОРАЊЕ - Магнетни затворање и безбедна за заклучување.Добар силна реверзибилна магнетски затворач ја отвора и затвора безбедно, и, исто така, огради назад, па тоа не добиете во начинот на кој кога примате повик или гледање на екран Покрие Случај за зачувување на вашите картички.Стои функција е погодно за филм-се гледа или видео-разговор. ♦ Врвен КВАЛИТЕТ И СТИЛ - Висок Квалитет СТП кожа дизајн да го заштитите уредот од scrath и браник.Магнетни тока го прави вашиот телефон повеќе мода и прекрасна. ♦ Ние се придржуваат соодветни слики за секој производ.Тоа се забележува дека сите слики ние шут се земени во најприродна состојба ние некогаш може да се создаде за да ви покаже како на производи, всушност, изгледа како.Ве молам, разберете дека дури и така, бојата разликата може да се уште постојат во различни резолуција на сликата на нашите компјутери и мобилни телефони. ♦ Пакет : 1 x Случај,1 x Слободни Случаен Боја Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Случаен Боја Специјалното Пенкало. ♥ Класичен Рака Пеперутка Цвет Врежана СТП Кожа Случај Компатибилен со Google Пиксели 4А - ♥ БЕЗБЕДНА МАГНЕТНИ ЗАТВОРАЊЕ - Магнетни затворање и безбедна за заклучување.Добар силна реверзибилна магнетски затворач ја отвора и затвора безбедно, и, исто така, огради назад, па тоа не добиете во начинот на кој кога примате повик или гледање на екран ♥ врвен КВАЛИТЕТ И СТИЛ - Висок Квалитет СТП кожа дизајн да го заштитите уредот од scrath и браник.Магнетни тока го прави вашиот телефон повеќе мода и прекрасна ♥ Паричникот Кожа Застане на Функцијата Флип Потпирачот Магнетни Книга Паричник со Картичка Носителот Заштитна Маска Случај за зачувување на вашите картички.Стои функција е погодно за филм-се гледа или видео-разговор ♥ Ние се придржуваат соодветни слики за секој производ.Тоа се забележува дека сите слики ние шут се земени во најприродна состојба ние некогаш може да се создаде за да ви покаже како на производи, всушност, изгледа како.Ве молам, разберете дека дури и така, бојата разликата може да се уште постојат во различни резолуција на сликата на нашите компјутери и мобилни телефони.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста