• Новак
TheVinylGuru Макбаскет Ѕид Decal Налепница 2 - Decal Налепници и Mural за Деца, Момчиња и Девојки Соба и Спалната соба. Dirt Bike Ѕид Уметност за Дома Декор и Декорација - Боја Топката С

TheVinylGuru Макбаскет Ѕид Decal Налепница 2 - Decal Налепници и Mural за Деца, Момчиња и Девојки Соба и Спалната соба.

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА.Ѕидот decal се подготвени да го применуваат.Изберете мазна ѕид и следете ги упатствата за позиција на вашата decal.Кора поддршка, притиснете на decal надолу и кора превозникот лента.БЕЗБЕДНА ЗА ВАШИОТ ЅИД.Оваа оркестарот е направен од премиум самолепливи и отстранлив винил.Дизајнот ја зграпчува на ѕид без да се оштети.Decal е тенка (3mil.) да се вклопуваат совршено.ПРЕНОСЛИВ.Оваа налепница е пренослив, не остава остатоци и не се повлече вашите боја.Нашите силуета е конструиран за затворени простории и на отворено.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ.Нашите прифатлива decals додадете неверојатно вредност за вашата декорација идеи.Нашите винил графика направена за да ги задоволат вашите потреби и буџет.ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ.Нашите производи се Направени во САД и носи 100% гаранција за квалитет.Нашите Макбаскет Ѕид Decal Налепници се направени со висок квалитет винил со отстранлив лепило; безбеден за вашите ѕидови.Тие доаѓаат подготвени да се применуваат : нема потреба да се применуваат трансфер лента или стап делови заедно.Тие доаѓаат како цврсто парче со примена лента веќе на тоа.Инсталација на настава се вклучени за вас.Дома декор и соба декорација идеи се лесно кога изборот на вистинскиот ѕид decal за вашата тема, и The Vinyl Guru нудиме широк избор на ѕид decals, кои ќе се вклопат на вашите потреби.Со едноставен appliqu_, вашиот соби ќе се трансформира во една голема тематските место сакате целосно да уживате.Она што е во вашата пратка? : Макбаскет Ѕид Decal Sticker Installation Instructions Packaging Лизга & Coupons All на нашите decal се печат со нашиот Печат на Автентичноста од The Vinyl Guru.Ние нудиме различни макбаскет екстремен спорт ѕид decal, боја топката ѕид оркестарот, ѕид уметност, ѕид налепници, ѕид mural, ѕид decals за момчиња соба, ѕид налепници за момчиња, ѕид налепници за спалната соба, налепници за на ѕид, винил ѕид decals, винил decals, винил налепници.*Забелешка : Сликите ги покажуваат decals на ѕидовите се за перспектива цели и decal може да се разликува малку.Ве молиме, бидете сигурни да се провери големината треба да одговара на вашиот ѕид совршено.Точните димензии на decals се дадени во нашиот оглас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста