• Новак
Б.К Ресурси EVO-4DM-8 Еволуција Серија 4 на Центарот за Косење Планината Нерѓосувачки Челик Тапа со 8 Spout

Б.К Ресурси EVO-4DM-8 Еволуција Серија 4 на Центарот за Косење Планината Нерѓосувачки Челик Тапа со 8 Spout

Оценка на стоката:
DEN 3407.76

Достапност
Производот е достапен

Б.К Ресурси Тешки Еволуција 4" Палубата Планината Нерѓосувачки Челик Славина е 8" Замав Spout.Славина е направен од Т-304 Екипа од не ' Рѓосувачки Челик.Вклучува 1/4 Пак Керамички Касети, Составен Проверете Вентил, и Chrome Позлатен Метален Капак.Славина е Доведе Слободни, има 10 години Гаранција, ANSI/NSF 61, c CSAus.Б.К Ресурси е водечки снабдувач на Нерѓосувачки Челик производи, водоводни материјали, комерцијален гас црева, и ладење.Б.К Ресурси се стреми да развива производи кои се изградени до последниот, да заштедат време, да се зголеми ефикасноста и да го понуди вредност до крајниот корисник.Б.К Ресурси производи може да се најде во водечките ресторани, барови и ноќни клубови, универзитети, стадиони и храна камиони на национално ниво.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста