• Новак
Linenspa Рендан Пена Читање Перница - Совршени за Назад Поддршка Додека Релаксирачки, Игри, Читање, или Гледате ТВ - Мека Velour Маска

Linenspa Рендан Пена Читање Перница - Совршени за Назад Поддршка Додека Релаксирачки, Игри, Читање, или Гледате ТВ - Мека

Оценка на стоката:
DEN 959.76

Достапност
Производот е достапен

Velour.Стандардната големина е одлично и за децата и тинејџерите; совршен за игри, читање, релаксирачки, гледајќи ТЕЛЕВИЗИЈА, и се работи на лаптоп.Мека и издржливи velour поклопецот е достапна во морнарица и камен бои кои работат добро во секоја соба; место чисти само.Чувствувате на грбот и рамото голема поддршка за закрепнување од операцијата и други повреди; удобен материјал носат справи.Пристигнува компресирана и се стркала во кутија; тресат и пената, потоа да се овозможи до 48 часа за целосно проширување.Проп се појави и да се населат во за добра книга или омилен филм.На LINENSPA Читање Перница е полна со рендан пена за само точниот износ на moldable утеха и поддршка како да се опуштите.Користите го во кревет правилно да се поддржи вашиот назад.Оваа дневна перница има кадифен velour маска, пријатна рака почива, и удобен носат рачка на врвот.Перницата е достапен во стандардна и екстра-големи димензии во неутрална морнарица и камен бои.Екстра-големи димензии е исто така достапен со отстранлив врат поддршка опција која може да се користи за да се подобри удобноста околу вашиот врат или реквизит нозете нагоре за да ја зголемите циркулацијата.Изберете совршен перница за да го прилагодите вашиот поддршка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста