• Новак
BOBEINI AC 60-500V 22mm Дигитални Voltmeter Напон Мерач Следење на Индикаторот за Јачина на Светла

BOBEINI AC 60-500V 22mm Дигитални Voltmeter Напон Мерач Следење на Индикаторот за Јачина на Светла

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : Електрични компоненти.Боја : Црвена/Бела/Сино/Зелено/Жолта. 22 MM Дигитален Дисплеј Voltmeter Светла Комбо AC 60 V-500 V Индикатор.Големина : 2.8*5cm/1.10""*1.97"" (D*H). 22mm Дигитален LED Дисплеј Мерач Volt волтметар за Индикаторот за Јачина на Светилка Voltmeter Светла Тестер Комбо Мерен Опсег од 60-500 V AC Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Црвена/Бела/Сино/Зелено/Жолта 22 MM Дигитален Дисплеј Voltmeter Светла Комбо AC 60 V-500 V Индикатор Големина : 2.8*5cm/1.10"*1.97" (D*H) Количина : 1 парче Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!!Пакет се Вклучени : 1 Pc x 22 MM Напон AC 60 V-500 V Индикатор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста