• Новак
Petrainer PET616A Водоотпорен Куче Обука Јака со Далечинскиот управувач Електричен Јака за Кучиња со Бип Вибрира Статични Батерија Куче Обука Јака

Petrainer PET616A Водоотпорен Куче Обука Јака со Далечинскиот управувач Електричен Јака за Кучиња со Бип Вибрира Статични

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Интензитет Ротари Бирате и Без Изгледа Операција】Куче обука јака со далечински е дизајниран со 1-99 ниво на интензитет ротари бирање, едноставно ротирање на бирање, за брзо да се прилагоди на вибрации и статични интензитет.Посебна стимулација копчиња подобрување на корисникот стил за да се овозможи брзо да ги применуваат правилно стимулација во секое време. 【3 Обука Режими - Статички, Вибрира, Тон】Кората јака со далечински дава 3 исклучително безбедни, ефикасни обука режими (бип, вибрации и статични режим) за да се учат на вашето куче основните послушност команди и да ги реши вашето куче е неконтролирано однесување проблеми. 【330 Метри/1000 Метри на Далечинскиот Спектар】 се Обучуваат вашето домашно милениче во парк или во дворот без да се грижиш за вашето куче работи надвор од опсег.Електрични куче јака со далечински карактеристики преку-ѕидот технологија за да се обезбеди вашето куче прима стимулација со пречки. 【IPX7 Водоотпорен】И предавателот и приемникот се 100% водоотпорни, слободно да се обучуваат вашето куче со електрична обука јака околу извори на вода. 【Брзо Полнење Батерии】Брза, батерија предавателот и приемникот може да се полни брзо и во исто време, па вие не сте на чекање за вашата опрема, тоа е на чекање за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста