• Новак
Обновливи Намирници Кеси Крокодил Неколку Држи Чадор Свитлива Перат Големи Кутии За Складирање Кошница Шопинг Торба Tote

Обновливи Намирници Кеси Крокодил Неколку Држи Чадор Свитлива Перат Големи Кутии За Складирање Кошница Шопинг Торба Tote

Оценка на стоката:
DEN 383.76

Достапност
Производот е достапен

Оксфорд Ткаенина.Увезени.Не Затворање затворање.Материјал - 300 D Оксфорд ткаенина, тешки Ткаенина, Не е лесно да се оштетат.Големина - 22.0 x 12.6 x 11.4 во / 56 x 29 x 32 см, со цврстата рака на рака.Дизајн - Четири поддршка колони, поддршка шопинг кошница по инсталацијата, а на дното е задебелена, која е постабилна и издржливи.Кога не се во употреба, само отстранување на протезата.Шик Надгради Tote : Екстра долг носат рачки може да се одржи во својата рака или може да се потпира на вашиот надлактицата одржување на рацете да ви бидат слободни, додека вие продавница.Обновливи и ЕКО Пријателски - Еден обновливи шопинг торба е еднакво на 1000+ време на користење на пластични отпадоци и кеси.Одлична алтернатива за еднократна употреба пластични кеси, кои често не се рециклира, и често ја загадуваат патишта и други јавни површини.Изберете модерен и еко-пријателски начин да се заштити нашата Земја.Чувајте ги здипли шопинг кеси во вашата чанта или автомобил за итни случаи или активности на отворено.Материјал : 300 D Оксфорд крпа Големина : 22.0 x 12.6 x 11.4 во / 56 x 29 x 32 см Карактеристики : Цврстата рака на рака; Четири поддршка колони, поддршка шопинг кошница по инсталацијата Tote Одржува Форма и се Чува во Исправена позиција се Отвори прекрасна алтернатива за еднократна употреба торба, секоја торба е направена од топ квалитетни материјали.Четири поддршка колони се задржи, ќе ги одржуваат своите кутија форма дури и кога целосно натоварени со тешки предмети.Засилен Рачки и Полесно За Транспорт На totes веќе долго време засилен сметководствена рачки.Сметководствената се справи со е дебела и издржливи, пораби надолу на страната на дното за да додадете повеќе сила за да се справи со тешки намирници се вчита.Оваа обновливи намирници tote, го прави лесно да транспорт и носат вашите намирници.Совршена Алтернатива За еднократна употреба на Пластични Кеси Овие обновливи шопинг totes понудат модерен и одлична алтернатива за еднократна употреба на пластични кеси.На количка за обновливи намирници кеси се добро изградени и издржливи.Кеси лесно се вклопуваат во стандардна количката и да остане во исправена позиција за лесно намирници пакување на исходот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста