• Новак
1996 Г Рузвелт Пара 10C Многу Фини

1996 Г Рузвелт Пара 10C Многу Фини

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

1996-D Рузвелт Пара Многу Добро.Производ сликите се на точната колекционерски монета(s) продаден и предаден.Монетите се испраќаат брзо од Вила Парк, CA.Античкиот Numismatic ковањето на монети за Хоби Собирање или Избор при Инвестирање.Ве молиме контактирајте за истраги, e.г.ретки / грешка / клучни датум / gold / сребрена валута. 1996-D Рузвелт Пара Многу Добро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста