• Новак
САД СОЛИДНА 100x0.001g 1mg Дигитални Аналитички Рамнотежа Прецизност Скала за Лаборатории

САД СОЛИДНА 100x0.001g 1mg Дигитални Аналитички Рамнотежа Прецизност Скала за Лаборатории

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Мерење : 100 g Заѕвони; 0.001 g (1 mg) резолуција;±0.002 g Точност.Со Единица за конверзија : унца, karat, грам, фунта.Двете AC/ DC напојување.Со рачна калибрација, tare функција, дел брои функција.LCD Дисплеј со светлина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста