• Новак
BRACKETTES - 2 Компјутери Полица Загради 10 инчен Тешки Полица Загради - Ѕидот Монтирани Индустриски Лебди Полица Загради за Полици, Полица Протезата со 2 S-Куки

BRACKETTES - 2 Компјутери Полица Загради 10 инчен Тешки Полица Загради - Ѕидот Монтирани Индустриски Лебди Полица Загради

Оценка на стоката:
DEN 328.08

Достапност
Производот е достапен

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Овие Загради за Полиците се направени со Висок Квалитет Железо со зголемување на дебелината на род обезбеди ултра-силна сила и издржливост која може да се одржи 80lbs по Заградата и имаат Црна боени што ги прави Многу Отпорни на Корозија.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Овие Полица Загради 10 инчен се дизајнирани за да се вклопи во било кој Стандарден Граѓа Одбор на големината 10 инчи ширина околу. (Граѓа Одбор НЕ се Вклучени).УПОТРЕБА : Овие Индустриски Полица Загради може да се користи во Купатило, Кујна, Спална соба, Дневна Соба, Гаража, Канцеларии и на Многу Други Места за Повеќе Простор и за Декорација.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Пакетот вклучува 2 shelving загради, 4x долго завртки, 6x кратки шрафови и & 4x хард-ѕидот подлога.ГАРАНЦИЈА – Ние обезбеди живот време гаранција без прашањето поставено на Метал Полица Загради, Па купите со Доверба.Ние сме посветени да обезбеди 100% задоволството на клиентите.Ве молиме да не Контактирате доколку имате било какви прашања.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста