• Новак
Слушалки Работи за Videocon Infinium Z45 Нова+ во Уво Безжична Bluetooth Слушалка со Брз Полнач (V4.2 Црна)

Слушалки Работи за Videocon Infinium Z45 Нова+ во Уво Безжична Bluetooth Слушалка со Брз Полнач (V4.2 Црна)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

✅Ултра-Мали и Лесни Заверена Компатибилен да работат Работи за вашиот Videocon Infinium Z45 Нова+, бучава-изолирање на испорачува висок квалитет на звук и вграден во двојна микрофони испорача јасна комуникација помеѓу вас и повикувачот. ✅Мултифункционален копче ви овозможува одговор/одбива/пауза/откажам повик или музика и вклучување на гласовните известувања. ✅Опремена со Безжични Верзија V4.2 Bluetooth Долга Низа Технологија, тоа обезбедува повеќе стабилна врска и помалку потрошувачка на енергија. ✅Бучава-изолирање на испорачува висок квалитет на звук и вграден во двојна микрофони испорача јасна комуникација помеѓу вас и да Работи за вашата повикувачот. ✅Вклучена е Мало Поле, пакет содржи полнач, Micro USB кабел за полнење цели, Уво, Полнач и упатство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста