• Новак
[18 Пак] Бела Cupcake Кутии со Прозорец - 14x10x4 Инчи Тесто Кутии за Пакување Cupcakes, Колачи, Десерти, Колачиња, Бонбони - Идеален Кутија за Пекари, Кафулиња, и Дома-Направени од

[18 Пак] Бела Cupcake Кутии со Прозорец - 14x10x4 Инчи Тесто Кутии за Пакување Cupcakes, Колачи, Десерти, Колачиња, Бонбони

Оценка на стоката:
DEN 407.76

Достапност
Производот е достапен

КУТИИ СО ПРОЗОРЕЦОТ, Покажуваат-оф дека домашна cupcakes или закачам вашите клиенти да се занесе во вашиот прекрасни креации.Овие пекарница кутии со прозорецот се совршен десерт кутии, бонбони кутии за давање на подарок, и пекарница извади контејнери. 18 најголемиот ДЕЛ ПАКЕТ - Мерки на 14 x 10 x 4 инчи, овие печива кутии се погодни како мали кутии за cupcakes, cookies, и macarons.Акции до вашиот дом провизии или слатки продавница со Одговара Оброк Првично е десерт кутии со прозорец на вашиот печива пакување.ЗДРАВ И СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ - за Разлика од другите печење кутии, овие прозорец cupcake кутии " сила ќе го задржи вашето мини торта или колаче безбедно.Одговара Оброк Првично, исто така, гарантира за екслузивно квалитет и голема безбедност на храна за производство на овие печива подарок кутии.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ПРИСПОСОБЛИВИ - Не трошат време или потроши материјал во користење на овие бели кутии!Одговара Оброк Првично е мини торта кутии со прозорецот имаат место на набори што го прави лесно да се соберат.Вие исто така може да ставаат налепници на овие кутии за брендирање цели. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА - Одговара Оброк Првично е посветена на доставување на врвен квалитет на храна за пакување на производи за кои одговара на вашите потреби.Ако не сте задоволни со својот производ за било која причина, ќе се опфатени со своите 100% пари гаранција за враќање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста