• Новак
Yinikiz 8pcs Сјајот Поли Нокти, Гел Впие Исклучување Помине Екстензии Гел Ноктите Extender Градител Гел за Нокти, ликовен Салон Дома Почетник DIY Брз УВ LED Супер Сјајните Дијам

Yinikiz 8pcs Сјајот Поли Нокти, Гел Впие Исклучување Помине Екстензии Гел Ноктите Extender Градител Гел за Нокти, ликовен

Оценка на стоката:
DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

ДИЈАМАНТ SEQUINS - Се Меша и натпревар Дијамант бои направат да се издвоите од толпата и сјај со гламур.Погоден за запознавање, партија и секојдневна работа.ЗДРАВИОТ И ПРИРОДЕН : Ова поли нокти, гел комплет содржи 9 Toxin Слободни Состојки за одржување на вашите нокти здрава со низок мирис формула!Без груби состојки или лепила кои водат до оштетени ноктите.БРЗ СУВА И ЛЕСЕН за УПОТРЕБА - Yinikiz помине продолжување гел сува многу брзо, лекување време за LED светилка е 60-тите и УВ Ламба е 90-тите години.Yinikiz помине продолжување гел ноктите ќе траат до околу еден месец или подолго, со соодветна нокти првично училиште.Со детални инструкции и на листата страница и пакетот, дури и почетник ќе биде лесно да се направи нејзината убава и издржливи помине проширување.ТОПЛО СОВЕТИ - Треба да се користи поли нокти, гел за чистење/лизга решение, поли нокти, гел може да биде искористена и форма на двоен форми непречено , спречување на гел лепење на четка или друг поли нокти, гел tools.На поли нокти, гел е многу густа, дека тоа е лесно да се обликот и бојата, и ќе треба да почнат на дното и да се поттикнат тоа напред.СОВРШЕН ПОДАРОК - Совршен Гел Ноктите Поли Сет за Подарок.Тие биле спакувани во деликатна кутија.Тоа е perfact подарок за жени и девојки.Со тоа сите во еден помине продолжување гел за полнење, заштедите време и пари за нокти салон, и можете да креирате различни раскошен и прекрасни продолжување нокти или други помине уметност дизајн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста