• Новак
12 Пакет Чанта Закачалка за Плакарот,Уникатна Пресврт Дизајн на Торба за Пропелер Чанта Куки, Големи Димензии Плакарот Род Куки за Бесење Кеси, Purses, Чанти, Ремени, Ша?

12 Пакет Чанта Закачалка за Плакарот,Уникатна Пресврт Дизајн на Торба за Пропелер Чанта Куки, Големи Димензии Плакарот

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Винил Обложени Чанта Куки и и Затка Дизајн : Чанта Закачалка за Плакарот се направени од високо-квалитетен челик, и површина е обложена со мека гума за да се направи тоа мека и да се спречи торба од тоа да биде изгребани.Црна чанта закачалка плакар, исто така, имаат две гумени затка на крајот, кои може да Анти- ' рѓа, се спротивстави паѓаат и лизгање.Подобрен дизајн S hook : Чанта куки за плакарот е надграден и извртени на конвенционалните S кука, дозволувајќи им на вашата торба да се откажам вертикално во плакарот, заштеда на повеќе простор и што го прави полесно да изберете една кеса.Чанта закачалка плакарот : Овие големи големина s кука за плакарот род имаат големи и мали глави, Еден голем отворање на крајот е 1.8 инчен/4.6 cm ,orther е 1.7 инчен/4.3 cm,вештерка може да се прилагодат за сите редовни плакарот род помалку од 1.6 инчен дебелина.Повеќе намени : Чанта закачалка плакарот може да Компатибилен со повеќето метали, жица, кошници, кутии, дрва ,Овие чанта куки може да се користи за да се откажам паричници, како и ремени, чанти, врски, фармерки, шалови, крпи, растенија, садови и тави, чаши, ветер chimes, птица задолжени за хранење телиња, птица куќи, внатрешна и надворешна употреба.Лесен за Користење : Пакетот Вклучува 12 Парчиња Чанта Куки.Не се бара да користат алатки,нокти, навртки, или лепила, црна гума обложени куките се лесно да висат на постоечки објекти.голем винил обложени s куки може да се откажам многу објектот за да ви помогне да заштедите повеќе простор во вашиот дом.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста