• Новак
Еден PS5 Контролер Полнач, Megadream USB Тип-C Порта Докинг Станица за Полнење за Sony Playstation 5 DualSense Контролер, PS5 Брзо Станица за Полнење Стојат & LED Индикатор Светлина

Еден PS5 Контролер Полнач, Megadream USB Тип-C Порта Докинг Станица за Полнење за Sony Playstation 5 DualSense Контролер,

Оценка на стоката:
DEN 143.76

Достапност
Производот е достапен

????БРЗО PS5 СТАНИЦА за ПОЛНЕЊЕ - Вграден USB C порти со 5 V 550 MA влез и излез, ви овозможува целосно да се наплаќаат до еден Sony Playstation 5 Dual Sense Контролори во рамките на 3 - 4 часа. ????БЕЗБЕДНО - Ова PS5 dualsense станица за полнење изградена-во одлична smart заштитник чип, вие никогаш не ќе се грижи за текот наплаќа /над загреана /текот тековната / над напон / краток спој / над discharger вашиот PS5 контролори. ????ЗАЧУВУВАЊЕ МЕСТО - Идеални за зачувување на место за чување на вашиот PS5 контролори во овој полнач станица кога вие не сте играње. ????LED ИНДИКАТОР за СВЕТЛО - Megadream ps5 контролер полначот станица со различни двојна обоени LED индикатор за светло покажува статус на полнење.Жолта Светлина Полнење.Сино Светло – Целосно Наполнета. ????ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Поврзете го полначот со извор на енергија, а потоа приклучете го вашиот Dual Sense безжичен контролер во станица за полнење, и се е спремно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста