• Новак
Брат Компактен Монохроматски Ласер Принтер, HLL2395DW, Flatbed Copy & Скенирање, Безжично Печатење, NFC, Cloud-Базирани Печатење и Скенирање, Амазон Цртичка Надополнување Подготв

Брат Компактен Монохроматски Ласер Принтер, HLL2395DW, Flatbed Copy & Скенирање, Безжично Печатење, NFC, Cloud-Базирани

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Конструиран за погодност – Оваа нова Брат Монохроматски Ласер Принтер е удобно опремени со flatbed скенирање стакло за брзо копирање и скенирање.Мобилен Уред Компатибилност Air Print, Google Cloud Print 2.0, Брат i Print и Скенирање, Mopria, Cortado работното место.Оптимизиран за ефикасност – дизајнира, развива со нови карактеристики, ХЛ L2395 DW ласерски печатач (замена за HLL2380 DW) и е оптимизиран за ефикасност, што ќе ви овозможи да печатите до 36 страници во минута(1).Побрзо, со висок квалитет за печатење : Ова монохроматски ласер принтер е изграден со 250 лист хартија капацитет кој што помага да се подобри ефикасноста поради помалку време поминато refilling коцки.Тоа, исто така, се справува со двете писмо и правни големина на хартија.Извор на енергија AC 120 V 50/60 Hz.Машина за Бучава (Подготвени/Печатење) : 30d B / 50d B.Cloud базирани print & scan – Печатете од и скенирајте да популарни Cloud услуги директно од 2.7" боја на екран осетлив на допир, вклучувајќи Dropbox, Google Drive, Evernote, One Note, и повеќе(4).Безжично печатење & исклучителни поддршка – Овој печатач е едноставно да се поврзете на безжична технологија ви овозможува да ги достават печатење работни места од вашиот лаптоп, смартфон, десктоп, и таблети(2).На "Допир за да се поврзете" печатење со NFC испорачува додаде погодност(3).Ние обезбедуваме бесплатни онлајн, јавете се или разговор во живо поддршка за животот на вашиот печатач.цртичка надополнување от : По активирањето, Цртичка Надополнување мерки на тонер ниво и наредби повеќе од кога е на ниско ниво.Работна Околина : Температура 50 - 91°F.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста