• Новак
16.5 Тиково Туш Клупата, Тиково Туш Столче, Агол Туш Клупата, Агол Туш Столче, Тиково Агол Туш Клупата, Тиково Туш Седиште, Собранието Бара

16.5 Тиково Туш Клупата, Тиково Туш Столче, Агол Туш Клупата, Агол Туш Столче, Тиково Агол Туш Клупата, Тиково Туш Седиште,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Индонезија Правни Дрво : 100% Солидна Тиково дрво се сертификација од Министерството за Шумарство Индонезија.Трајни производи, еколошки за околината и здрав за вашето тело.Внатрешна и Надворешна Употреба : природно отпорни на вода тиково дрво и нерѓосувачки завртки им овозможи на клупата да се користи во туш, или било каде во вашата куќа, или за отворено живеење.Не се Лизга и Прилагодливи : гумени нога влошки обезбеди не се лизга стабилна површина за дополнителна стабилност.На нога leveler влошки овозможи независно прилагодување на секоја нога да се направи мали приспособувања за мала падини во туш подови.Повеќе Простор : 16.5 X 12 X 12 инчи.Широк седиште дава многу простор и целосна седење површина, широк е доволно цврсти доволно да се целосно функционални и удобно седење туш клупата.Складирање дизајн нуди ефикасни клима размена, совршен за влажни крпи и бања производ.Таписерии Изработка : Круг агли, правилно полиран рабовите на површината без burrs се заштити вашето тело од тоа да биде повреден.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста