• Новак
Linkstyle Надграден 2 во 1 PS5 Ладење Вентилатор со Контролер Полначот Станица, Слушалки Носителот, 2,5 Часа Брзо Полнење за Двојна Контролер Полначот Станица Клупа Компат?

Linkstyle Надграден 2 во 1 PS5 Ладење Вентилатор со Контролер Полначот Станица, Слушалки Носителот, 2,5 Часа Брзо Полнење

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ПОЛНЕЊЕ/ЛАДЕЊЕ ЗА PS5 ACCESSOIRES : 3 ладење фанови + dual контролер станица за полнење + USB интерфејс + контролер LED индикатор за полнење + слушалки држачот.Кој е специјално дизајниран за Play Station 5 Диск Издание и Дигитални Издание Конзола, одржување на играчките конзоли и додатоци организирани.ВИСОКА-БРЗИНА ДВОЈНО ПОЛНЕЊЕ : Две полни слотови може да наплаќаат двојно PS5 контролори во исто време во рок од 3 часа, полни од контакти на дното на контролорот, безбеден и лесен за употреба.Карактеристики 2 LED индикаторот за полнење да светла покажува статус на полнење (црвена додека се полни, сина за целосно наполнета). 3 ЛАДЕЊЕ ФАНОВИ : 3 high-speed ладење фанови високо ефикасно брзина до 4000 RPN да се подготви топлина од брзо на PS5 конзола и одржување на неговата работна температура, одржувајќи ја да се излади во тешки-должност игри, спречување на прегревање колку вишокот игри време, целосно да уживаат во играта без никакви грижи.Лесен за Користење : Нема потреба за било какви алатки, Само внесете го USB во играта конзола, молчи, лесна одговара конзола.И притиснете на прекинувачот копчето, сини LED светло значи дека ладилникот работи.Екстра USB 3.0 порт, овозможува полнење/поврзување на повеќе USB уреди, како што се контролори, тастатури, и други USB уреди.Заштеда на Простор : двострано лепило налепници на задниот дел се дизајнирани за да се поправи на полнење на базата и вентилатор.На слушалки носител е совршено се вклопуваат за PS5 разни игри слушалки, свитлива дизајн е погодно за чување, одржување на игра област чисти, и подобрување на вашиот гејмерски искуство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста