• Новак
SIMPLIHOME Acadian ЦВРСТО ДРВО 48 инчи Широка Entryway Чување на Клупата со Безбедноста Зглоб, Мултифункционални Селски inBlack

SIMPLIHOME Acadian ЦВРСТО ДРВО 48 инчи Широка Entryway Чување на Клупата со Безбедноста Зглоб, Мултифункционални Селски

Оценка на стоката:
DEN 789.60

Достапност
Производот е достапен

Борови.ДИМЕНЗИИ : 17" D x 48" W x 26.5" H. ЦВРСТО ДРВО : рачно изработени со нега со користење на најдобрите квалитет Борови.РАКА ЗАВРШИ во Црно со заштитен NC лак.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНА со складирање може да се користи во многу соби низ вашиот дом; во вашата пред ходникот, entryway, во подножјето на вашиот кревет, или во вашата дневна или семејна соба.Карактеристики подигнете капак со безбедноста на шарки, 2 големи внатрешната меморија прегради и седишта 2 удобно.Рустикален Стил вклучува специфичен елегантно заострените нозе, жлеб предните панели и скала стил седиште назад.Собранието Е Потребно.Напори се направени за да се репродуцира точни бои, варијации во бојата можат да настанат поради монитор и фотографија.Во Simpli Дома ние веруваме во создавање на одлични, висок квалитет на производите направени од најдобрите материјали по прифатлива цена.Секој еден од нашите производи доаѓаат со 1 година гаранција и лесно се враќа ако не сте задоволни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста