• Новак
TMYIOYC Фитнес Тракер, 1.14 Full HD Екран на Допир за Часовници за Жени, Активност Тракер со отчукувањата на Срцето, Крвниот Притисок Монитор, Smart Известување, Тренингот Pedomete

TMYIOYC Фитнес Тракер, 1.14 Full HD Екран на Допир за Часовници за Жени, Активност Тракер со отчукувањата на Срцето, Крвниот

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Мулти-функција Фитнес Часовници : TMYIOYC smart watch за жените е дизајниран со чекор, вежбање далечина, калории изгори, отчукувањата на срцето, крвниот притисок, крвта со кислород , здив обука, повеќе вежбање режими SMS добар живот асистент и здравствен менаџмент.Отчукувањата на срцето исто Така, тука многу удобен функции како календар закажани, аларми, да се најде телефон, sedentary потсетување, така што вие нема да пропуштите на работите кои се важни. 7 Спортови Режими Активност Tracker : TMYIOYC тренингот tracker има 7 видови на спортски режими (трчање, планинарење, пешачење, велосипедизам, јаже скокнеш, бадминтон, се вежба).Види приказ ги покажува вашите точни чекори, растојание, калории, активни минути и може да се видат подетални податоци за Стан да го следат вашиот напредок секој ден, да ви помогне да станат здрави и убави.IP67 Водоотпорен : Фитнес тракер за жените е IP67 водоотпорен стандард, можете да го носат при миење на рацете или да работат во дожд, живот-водоотпорен, пот-доказ, дожд-доказ, наместо земајќи го често.Забелешка : ве Молиме не го носат во топла вода или морска вода.Широко Компатибилен : Жените се види е компатибилен со телефонски систем на i OS 8.0 или над и Андроид 4.0 или над; Поддржуваат Bluetooth 5.0 или повисоко; ве Молиме забележете : оваа не е компатибилен со падовите, Компјутери или Таблети.Скенира QR код или да преземете и инсталирате П Види стан од мобилен app store.Ја отворите апликацијата и вклучете го Bluetooth во стан.Кликнете на "Add Уред" и изберете точниот модел за да се поврзете.Здив Обука Топло потсетник кога сте во менструалниот циклус, се грижи за вашето здравје во секое време.Updraded Full HD Допир Screeen : Дигитален часовник е надградена со 1.14 HD IPS целосен екран на допир и прилагодени види лица, што создава стилски изглед.Исто така, можете да го поставите види лица ви се допаѓа во СТАН;.Музика Control : Контрола на вашиот музика директно од вашиот зглоб за да го прескокнете, репродуцирате или паузирате песни кога во движење без потреба да го зграби вашиот паметен телефон во секое време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста