• Новак
Yayoge Поли Гел Ноктите Комплет Градител Гел за Нокти со УВ LED Помине Светилка Помине Светлина Помине Продолжување Гел со Лизга Решение на Сите Во Еден Комплет за Нокт?

Yayoge Поли Гел Ноктите Комплет Градител Гел за Нокти со УВ LED Помине Светилка Помине Светлина Помине Продолжување Гел

Оценка на стоката:
DEN 1727.76

Достапност
Производот е достапен

❤Поли Продолжување Гел Подарок Комплет : На поли гел ноктите комплет вклучува 2*30ml поли помине гел, 2*15ml поли гел, 3*45ml лизга решение, 1*10ml гел база на грб, 1*10ml гел topcoat, 2*100pcs двојна форми во 10 големини, 2 двокреветни-заврши Пенкало, Четка, 2*нокти датотека, 1*помине светилка, 1*10 PCS помине смена.Совршен подарок идеја за роденден, Денот на Вљубените, Galentine Ден, Ден на Мајката за мајка, сопруга, пријателка, и ноктите љубители на уметноста.Можете да дизајн вашиот помине уметност дома или секаде каде што сакате. ❤Долга-Трајни и Издржливи : Yayoge поли гел ноктите може да траат до околу еден месец или подолго и се уште изгледа природни со супериорен блесне со соодветна примена и нокти првично (поднесување, буферирање, и чистење ), заштеда на време и пари за нокти салон.Што повеќе, што може да се рефил вашиот ноктите за секои две недели кога новиот cuticle област расте. ❤Брзо Градење и Лесен за Користење : ноктите продолжување гел за полнење е одлично за почетници!Тоа може да ги исполни сите основни помине продолжување потреби, Користење на овој сите во еден помине градител продолжување гел за полнење, може да се создаде многу повеќе различни раскошен и убави поли нокти дизајн.Yayoge polygel се излечи брзо преку LED светло, земајќи само од 60-90-тите години.Може да се применува многу убави гледа со мешање на било украси, како што блеска, rhinestones, камења, огледало во прав и едноставно создавање колку брилијантен стил како што мислите. ❤Топло Совети : ноктите продолжување гел ќе стане погуста како што температурата се намалува, за спречување на гел се држиме до четка или друг поли помине гел алатки, можете да се натопи четка во лизга решение, па градител гел за нокти може да биде искористена и форма на двоен форми непречено.За да добиете повеќе издржливи продолжување на ноктите може да се излечи на гел ноктите со LED светилка два пати : Прво, се има вашиот ноктите со лицето нагоре и лек за 2 минути, а потоа се вашите нокти со лицето надолу и лек за уште 1 минута et voila. ❤Високо-Квалитетни Услуги и Обезбедување на Квалитет : Yayoge се стави на прв клиент, ноктите гел нема мириса или мирис, сите поли гел е направен од природни смоли, без груби состојки или лепила кои водат до оштетени ноктите и кожата на сите.Внимателен 24 часа во текот на e-mail услугата и за Замена Или Рефундирање на Услугата се секогаш достапни.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние треба вашата Повратна информација и Оптимизација на Совети.Уживајте во вашата шопинг!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

3 6 12+Месеци Бебе Играчки Гасеница, Детските Играчки Чупка Штракаат Мека Деца Кадифен Играчки за Предучилишно,Новороденче,Момчиња,Девојки

DEN 0.00

Гасеница облик дизајн : направи вашата перница симпатична и убава,дизајнот е инспириран од гасеница сли

Веста