• Новак
Стојат Вентилаторот за Ладење Станица Компатибилна со Playstation 5 - Auarte Контролер за Полнење Dock Станица со Кулер Систем, Dual Контролер Полнач за Dualsense со LED Индикатори & 14

Стојат Вентилаторот за Ладење Станица Компатибилна со Playstation 5 - Auarte Контролер за Полнење Dock Станица со Кулер

Оценка на стоката:
DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

[Сите-Во-Едно Вертикална Трибина] : Компатибилна со Playstation 5,Ладење & складирање на вашата конзола за игри со двојна контролер полначот станица и 14 игра слотови.Auarte вертикална стојат ви овозможува ставете ја вашата конзола вертикално, држи вашиот контролори обвинет, cools за ps5, продавници игри картичка, имајќи сè уредни и чисти. (Контролори и конзола не се вклучени.). [Брзо Двојно Контролер Полначот] : вертикална стојат има 2 слотови за dualsense контролори кога не ги користите, или кога тие се наплаќа.Можете да ја полните вашата двајца контролори истовремено, заштеда на време кога треба да ја полните контролори.Супер едноставен, но тоа е многу ефикасна. [Ефикасен Систем за Ладење] : Има Еден пар на воздухот места на дното и на врвот на играта конзола.Нашите вентилаторот за ладење компатибилен со ps5 builts во 2 голема брзина го исклучите ладење фанови, ладење вашата конзола ефикасно, тивко и не влијаат на вашиот одмор.Вертикална стојат нуди голем воздухот тече систем целиот систем, тоа ќе помогне да се зголеми на конзолата е целокупниот живот. [Компактен & Заштеда на простор дизајн] : стенд доаѓа во едно парче со разновидни функции, таа заштедува многу простор да се задржи за PS5 конзола и контролори на организиран и тоа е супер лесно да се постави и користи.Има 14 компјутери игра меморија за да ги чувате вашите стари и нови игри заедно.Тоа е простор за заштеда на енергија која им овозможува на сè да се користи безбедно во вертикална положба. [Мултифункционален Апарат Станица] : вертикална Застане е компатибилна со Play Station 5 Диск & Дигитално Издание.Тоа е додадена 3 центар пристаништа се овозможи поврзување на глушец, тастатура и други USB уреди.Ние се обезбеди живот на клиентите на техничка поддршка за PS5 вертикална застане.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние нудиме висок стандард 24/7 услуги на клиентите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста