• Новак
Jopuzia Преносни Selfie Светлина со Штанд и Phone Држач, 360° на Ротација Bluetooth Selfie Tripod со Далечинскиот управувач и Светлина за Live Stream/YouTube/TikTok/Снимање на Видео/Фотографија/Зум

Jopuzia Преносни Selfie Светлина со Штанд и Phone Држач, 360° на Ротација Bluetooth Selfie Tripod со Далечинскиот управувач

Оценка на стоката:
DEN 863.76

Достапност
Производот е достапен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Dimmable двострано пополнете светлината】Постојат 3 боја на осветлување начини : Ладна Бела, Бела и Топло Бела, 7 светлосни ефекти.Со 100 леќа светилка монистра, светлината квалитетот е повеќе деликатна.Ова е идеална шминка светлина да се елиминираат сите непријатни сенки. 【Прилагодливи & свитлива】iphone планината лесно може да се прилагоди за да 3shoot начини : Хоризонт пука / Вертикална пука / High-агол пука.Ублажување на вратот замор, слободни вашите раце.Само укината потоа се вклопуваат во вашата торба, лесен за носење, го направат вашиот живот полесно. 【Проширување & Стабилна】 Алуминиум цевка е со можност да биде продолжен до 52 инчен, само за заклучување на вашиот посакуваната должина да стојат на подот или стави на маса за својата погодност.На основа е вграден во билатералните метал за да се направи тоа се повеќе стабилни и не се тресат. 【Bluetooth Далечински Управувач】Каже збогум на тежок кабли.Вграден-во 1000 m Ah висок капацитет на батеријата, за да се исполнат 4-12 часа на ултра-долго безжична снимање.Лесно прилагодување на осветлување на владата и светлината, лесно да го контролирате вашиот телефон додека снимање на фотографии или снимање видео клипови од далечина(5-10m), компатибилен со i OS и Android паметни телефони. 【Широко Апликации】телефонот стои со светлината е погоден за live stream, онлајн туториал, selfie група фотографии, шминка, vlogs.Можете исто така да го користите како маса светилка за да учат или работат.Одличен избор, како подарок.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста