• Новак
OA Чиста Линија Електрични Sonic Обраснат на лице-Чистење со Четка Силикон Вибрации Чистење Длабинско Чистење на Порите Blackheads За Сите Типови на Кожа

OA Чиста Линија Електрични Sonic Обраснат на лице-Чистење со Четка Силикон Вибрации Чистење Длабинско Чистење на Порите

Оценка на стоката:
DEN 3835.20

Достапност
Производот е достапен

✅До 12,000 микро-вибрации, тоа чисти внатрешноста на порите кои се тешки за да ги исклучите со миење на рацете сами лесно да се отстрани прашина и нечистотии. ✅Чистење е можно преку дизајнирање во предвид на парична казна чистење дури и на криви области како што се носот, образите и веѓите, кои не се исчистени чисто. ✅Што е направена од најмалку 1.2 mm на парична казна силикон и два вида на силициум со различна дебелина за да се отстрани себум, мртвите клетки на кожата, и нечистотии да го секој агол на порите. ✅Тоа се сеќава на последниот сет вибрации ниво и да функционира како последниот сет на вибрации на звукот кога се користи. ✅Тоа е хигиенски и лесен за складирање со посветен на сопственикот и може да биде погодно врши и користи насекаде со безжични метод.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста