• Новак
VASAGLE Чевли Клупата со Перница, Складирање Клупата со 15 Прегради, Чевли Рек Клупата, Чевли Полица, Складирање Кабинет, за Entryway, Држи до 440 lb, Еспресо и Кафеава ULHS15BR

VASAGLE Чевли Клупата со Перница, Складирање Клупата со 15 Прегради, Чевли Рек Клупата, Чевли Полица, Складирање Кабинет,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Тоа е Време да се Врати : одење По долг пат за патување, за работа, или за забава ден и надвор, чевлите, исто така, треба костур да се одморат себе.Зошто да не се создаде дом за нив, со овој 15-слот за чевли кабинет како се третираат?.Однесувајте се кон Себе, Премногу : Наместо подрипнувајќи околу на една нога или седи на столче како тешко како цигла, можете удобно да седат на овој тапациран чевли клупата да се облекуваат на вашите нозе.Како Здрав како Тие Доаѓаат : Направена на инженерните дрво и дизајниран во стабилна структура, ова entryway клупата држи до 440 lb, така да нема да се грижите за тоа тетеравење или колапс под својата тежина.Задржи го Тоа Едноставно : ви Благодариме на лесно слот-заедно дизајн на внатрешната структура, нумерирани делови, и лесно да се следат инструкциите, ќе ја имаат оваа складирање клупата собрани без да се жртвува вашето слободно време.Она што Ќе Добиете за : А cushioned чевли клупата за удобно седи кога се менува чевли и 15 чевли складирање прегради за организиран entryway.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста