• Новак
Hossejoy Бамбус Туш Клупата Седиште Дрво Спа Бања Луксузни Организатор Столче Туш Стол со Складирање Полица, Совршен за Внатрешна или Надворешна (19x10.2x17.7)

Hossejoy Бамбус Туш Клупата Седиште Дрво Спа Бања Луксузни Организатор Столче Туш Стол со Складирање Полица, Совршен за

Оценка на стоката:
DEN 839.76

Достапност
Производот е достапен

СТАБИЛНА Доаѓа со сите делови, алатка е потребно,упатство за монтажа.КЛУПА ДИМЕНЗИИ : Бамбус туш седиште е совршено големина; тоа не заземаат премногу простор во вашата бања или ходникот : 19"x10.2"x17.7"(Dxšxv).СОВРШЕНИ се ЗА ВНАТРЕШНА ИЛИ НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА : На бамбус туш клупата изгледа одлично и е многу практично во секое места!Вклучуваат Бања, Бања, Балкон, Дек, RV, Патио, Трева, исто Така, може да се користи како Чевли клупата,складирање полица,погон рек.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста