• Новак
ALERTCAM Клип Менгеме Планината и Водоотпорна Заштитна Маска за Сите Нови Трепка Отворено Камера, Метален Клип Носителот да Прикачите Вашата Камера Никаде Без Алатки

ALERTCAM Клип Менгеме Планината и Водоотпорна Заштитна Маска за Сите Нови Трепка Отворено Камера, Метален Клип Носителот

Оценка на стоката:
DEN 818.40

Достапност
Производот е достапен

✔ Компатибилност - САМО Компатибилни со Сите Нови Трепка Отворено Камера. (Забелешка : Blink Отворено Камера НЕ се Вклучени). ✔ 360° Агол - Лесно да се прилагоди на вашиот трепка отворено камера во саканиот агол. ✔ Планината Насекаде - Висат или заврши вашиот трепка камера каде сакате, како што се огради, гранки, огради и сл.Не треба да се вежба било дупки. ✔ Целосна Заштита - Водоотпорна покрие ја штити вашата камера од сонце, дожд или ветер.Нема мешање на ноќ визија и двонасочна аудио. ✔ Лесен за употреба - Со Еден-чекор се повлече-out дизајн, лесно да се стави на вашата камера во или надвор од поклопецот, се закачите на менгеме планината за да го покрие потоа клипот до биро, мебел полица, дрво гранки, бебе креветчето и др.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста