• Новак
HongK - 2 ТОН Црвено 4400lb Тешки Моторот Моторот ја воочи големината и Цреша Берач Продавница Кран Лифт [P/N: ЕТ-АВТОМОБИЛ-FIX005-2T-ЦРВЕНА]

HongK - 2 ТОН Црвено 4400lb Тешки Моторот Моторот ја воочи големината и Цреша Берач Продавница Кран Лифт [P/N: ЕТ-АВТОМОБИЛ-FIX005-2T-ЦРВЕНА]

Оценка на стоката:
DEN 10835.76

Достапност
Производот е достапен

Бренд : HTTMT. 【Тешки Мерач Структурни Челик】Овој мотор ја воочи големината и е направен од тешки структурни челик, трајни и здрав за да ја задржи својата форма и исто така многу безбедно кога се користи.Со солидна, челичната конструкција, има 4000 lb затворени бум капацитет и 1000 lb продолжен бум капацитет. 【Прилагодливи Позиции и Лесно Складирање】Постојат 4 прилагодливи позиции Compatiable Со твоите различни работа треба : 0.5 Тон ,1 Ton ,од 1,5 Тон и 2 Тон.Опремени со 8-тон ram меморија, хидраулични цилиндри, тоа може да се користи Compatiable Со долго време.На количка за дизајн е добро ако сте во потрага Compatiable Со лесен кранови за чување. 【360º Swiveling Тркала】Постојат шест трајни тркала на лифт, кој може да биде свиткан околу нишаше и во која било насока.Тоа овозможува максимално маневрирање и тоа е добар избор Compatiable Со движење на тешки делови. 【Широка Примена】Овој лифт може да укине речиси секој гас на моторот и некои помали дизел мотори.Корисни Compatiable Со движење на тешки делови како што оски, преноси и трансфер на предмети околу продавница.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста