• Новак
DB15Adapter D-SUB DB15 VGA Женски 3Row 15Pin да Терминал Збег Одбор Конектори со случајот

DB15Adapter D-SUB DB15 VGA Женски 3Row 15Pin да Терминал Збег Одбор Конектори со случајот

Оценка на стоката:
DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Погоден за различни pin конекции кои што се потребни да се користи сериски комуникации индустриски контрола на производи.Висок квалитет на PCB превозникот, сите сигнал пристаништа име и јасно означени.Не е потребно лемење!Тоа е ТОЛКУ згоден.Со изолација случај и сите-бакар база, контактиран подобро и повеќе анти-оксидација.Кабел Дупка Кол. : 10мм / 0.4";Материјал : Метал,Електрични Дел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста