• Новак
Arkon Камера Ѕид за видео надзор POV Camcorders Камери

Arkon Камера Ѕид за видео надзор POV Camcorders Камери

Оценка на стоката:
DEN 899.52

Достапност
Производот е достапен

За монтажа на камерата на ѕид или други површински.Планината се користи 4 Дупка ЗАСИЛУВАЧИ моделот да се закачите на ѕид.Мулти агол планината рака карактеристики три прилагодување копчиња и две дополнителна исправка поени обезбеди 180 степен ротација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста