• Новак
Playrealm FPS Thumbstick Extender x 2 & Печатење Гума, Силикони Зафат Покрие x 4 за PS5 Dualsenese & PS4 Контролер (Смртта на Канџи&Опасност од Канџи)

Playrealm FPS Thumbstick Extender x 2 & Печатење Гума, Силикони Зафат Покрие x 4 за PS5 Dualsenese & PS4 Контролер (Смртта

Оценка на стоката:
DEN 1452.00

Достапност
Производот е достапен

Зголемена Точност - Зголемен движат во опсег за истиот агол на стап по инсталирањето разредител, многу полесно да се изврши прецизна цел, свртување или движење, намален замор;.Најдобри Зафат .Pefect Заштита - Со поставува инсталиран на обезбедува prefect заштита на ранливите оригинални стапови на вашиот контролер, избегне каква било можеби штета;.Различна Висина Options - Инсталирајте extender .НАЈАВА - сетовите се компатибилни со PS5 Dualsenese Чистење на контрола за најдобри перформанси; Чувајте го поставува подалеку од деца под 3 години, Чувајте го поставува патот од топлина sorce и киселина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста