• Новак
ROHOO Градина Алатка Поставени,Тешки Градинарство Алатки за Полнење за Мажите и Жените со Рака Tote Торба Градинарство Материјали,Градинарство Подароци за Градинарот

ROHOO Градина Алатка Поставени,Тешки Градинарство Алатки за Полнење за Мажите и Жените со Рака Tote Торба Градинарство

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

SMART ИЗГРАДБА ТОРБА : на Оваа страна tote доаѓа со силна рака.Рака е тока дизајн со должина прилагодливи.Или сакате да го носат како раката во чантата,или едноставно тока рака за да служи како торба.Торба мерки 15 x 5.5 x 16 инчи.Тоа се прави на надгради 900 D оксфорд ткаенина и има 8 надворешноста странични џебови за чување и носат сите ваши essentials со леснотија. 12 КОМПЈУТЕРИ ГРАДИНА АЛАТКА за ПОЛНЕЊЕ : Оваа целосна градина алатка сет содржи сите многу essentials за градинарство : trowel,transplanter,рака гребло,рака вилушка,weeder,pruner, sprayer,seeder,пресврт вратоврска,градина ракавици,клекнат подлога,носејќи tote.Таа ги исполнува сите ваши градинарство потреби како што се на кастрење, копање, катира, расклатување на почвата, aerating, пресадување,растенијата врзување.ТЕШКИ ALUMIINUM АЛАТКИ & ЕРГОНОМСКИ РАЧКА - Овие 6 метал рака алатки се направени од тешки алуминиумска легура со мала тежина,висока цврстина,трајни,рѓа-доказ.На ергономски дизајн на мека гумена рачка ви дава добра потпора и удобно користење за долгорочна градина работа со намалување страна на замор и неудобност.Секоја рачка алатка има виси дупка на крајот на рачка за лесно складирање.ОДЛИЧНА ГРАДИНАРСТВО ПОДАРОК : Ова е одличен подарок за вашата мајка,девојки,сопруга,пријатели.Убави цветни печатење е дефинитивно неверојатно изненадување за жените.Тоа е, исто така, претставува идеален избор на роденден или одмор подарок. 30 ДЕНА ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈА : Ако постои било каков проблем со купување,контактирајте со нас за брза замена или враќање на средствата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста