• Новак
DINGZXC Алатка Количка Количка Делови Автомобил Згусне Мали Лесно да се Движите Одржување Автомобил,Црвена

DINGZXC Алатка Количка Количка Делови Автомобил Згусне Мали Лесно да се Движите Одржување Автомобил,Црвена

Оценка на стоката:
DEN 1312.80

Достапност
Производот е достапен

Без разлика дали Сте Домаќин на Семинар во Хоби или Професионална Начин, Може да имаат Корист од Овој Прекрасен Системот за Класификација.Флексибилна Употреба : 2 Фиксна Тркала и 2 Steerable Тркала со Паркинг Сопирачка за Лесно Движење.Карактеристики : Лесен за Чистење, Цврсти и Издржливи, Дебел Материјал, Цинк Легура се Справи, Против Пролизгување Завртка, Алатката Insert, Универзална Тркала Дизајн, Лесно да се Движите, Комплетен Прибор, Лесно да се Инсталира.Материјал : Железо (Цврсти, Трајни) Боја : Црвена, Сина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста