• Новак
Garneck Св Пумпа Гас Масло, Вода, Гориво Трансфер Црево Преносни Широко се Користи Страна на Гориво Пумпа за Риба Резервоарот Подготовка Автомобил Авто Течност Гориво

Garneck Св Пумпа Гас Масло, Вода, Гориво Трансфер Црево Преносни Широко се Користи Страна на Гориво Пумпа за Риба Резервоарот

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Мулти-користете св : св страна на пумпата за бензин, масло, воздух, вода и други заеднички течности, идеален за итни пренос на гас со 2 црева.Никогаш не ќе мора да ја започнете исцрпувања процес, со вашата уста повторно, исклучително опасни и грубо неефикасни.На св пумпа работи само кога целта сад е пониска од извор сад.Лесен за користење, лесен и пренослив св рака пумпа, идеален за разни возила без анти-кражба филтер нето, како што се косилка за трева, четка машина, тревата, ножици итн.Голем сфера, добра вшмукување, голем проток, задебелена сфера дизајн, повеќе издржливи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста