• Новак
Onda Styz Компатибилни Слушалки со Лава Ирис X1 Selfie во Уво Безжична Bluetooth Бучава Поништување на Слушалка (Бела/Сребро)

Onda Styz Компатибилни Слушалки со Лава Ирис X1 Selfie во Уво Безжична Bluetooth Бучава Поништување на Слушалка (Бела/Сребро)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

✅Ултра-Мали и Лесни Заверена Компатибилен да Работи за вашата ЛАВА Ирис X1 Selfie, бучава-изолирање на испорачува висок квалитет на звук и вграден во двојна микрофони испорача јасна комуникација помеѓу вас и повикувачот. ✅Мултифункционален копче ви овозможува одговор/одбива/пауза/откажам повик или музика и вклучување на гласовните известувања. ✅Опремена со Безжични Верзија V4.1 Bluetooth Долга Низа Технологија, тоа обезбедува повеќе стабилна врска и помалку потрошувачка на енергија. ✅Бучава-изолирање на испорачува висок квалитет на звук и вграден во двојна микрофони испорача јасна комуникација помеѓу вас и да Работи за вашата повикувачот. ✅Вклучена е Мало Поле, пакетот вклучува Micro USB кабел за полнење цели (Полначот НЕ се Вклучени, користете било USB Полнач), Уво, Полнач и упатство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста