• Новак
HELYZQ 340 Степени Количка за Изведба на Површината, Дух Ниво Мерен Инструмент со Магнет

HELYZQ 340 Степени Количка за Изведба на Површината, Дух Ниво Мерен Инструмент со Магнет

Оценка на стоката:
DEN 892.80

Достапност
Производот е достапен

Единствена алатка за да се plumb цевки, мислења, израмнување RSJ и други апликации каде вертикална или хоризонтална е потребно.На шарки тело се отвора кон секој агол, и овозможува употреба на плоштад, круг и хексагонална мислења, како и греди (RSJ е).Двојно одредување еластична ремени за не магнетни површини и магнети за челик оградата мислења, RSJ е, итн.Пластична конструкција со акрил ампули.Издржливи, солиден материјали.Робустен акрилик ампули прочитајте plumb и ниво истовремено.Еластична рака за да се обезбеди ниво на пост за hands-free користење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста