• Новак
HUYUN веб Камера Приватност Shutter Штити Леќа Капа Худ Покрие Компатибилен за Logitech HD Про веб Камера C920 & C930e & C922X C922x Про

HUYUN веб Камера Приватност Shutter Штити Леќа Капа Худ Покрие Компатибилен за Logitech HD Про веб Камера C920 & C930e

Оценка на стоката:
DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Заштита на веб Камера Чисти,Проштална прашина.Оваа веб камера покрие погодно блокови на вашиот камера покрие за да се заштити вашата приватност.Компатибилен За Logitech HD Про веб Камера C920 C930e и C922 C922x Про.Забелешка!Оваа точка не се Компатибилни за Logitech HD Про веб Камера C910 и B910 и други Stream Cam веб Камера.Пакетот вклучува : 1 X веб Камера Штити Леќа Капа Худ Покрие(веб Камера не се Вклучени) ).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста