• Новак
Електрична Четка за заби Глави за Fairywill - Замена Четка Глави Компатибилен со ПРЕПРАТЕНА-507/508/551/610/659/719/909/917/959,ПРЕПРАТЕНА-D1/Д3/D5/D7/D8, 10 Парчиња, Црна

Електрична Четка за заби Глави за Fairywill - Замена Четка Глави Компатибилен со ПРЕПРАТЕНА-507/508/551/610/659/719/909/917/959,ПРЕПРАТЕНА-D1/Д3/D5/D7/D8,

Оценка на стоката:
DEN 2080.80

Достапност
Производот е достапен

Висока Компатибилност Овие четка за заби замена глави се компатибилни со Fairywill ПРЕПРАТЕНА-507/507 B/508/551//610/659/719/909/910/917/959, ПРЕПРАТЕНА-D1/ПРЕПРАТЕНА-Д3/ПРЕПРАТЕНА-D7/ПРЕПРАТЕНА-D8 електрични четки за заби, компатибилен со Sonic-FX, компатибилен со Dnsly, Компатибилен со Initio Smart се справува со четка за заби.Одличен Квалитет- замена глави се направени со НАС Dupont Tynex Најлон услужни влакната, круг-заврши влакната се обезбеди нежно чистење на површината на забот, без да му наштети на вашиот глеѓ и гуми за џвакање.Длабоко Чистење и Повеќе Ефективни- "W" во облик на влакната одговара совршено на забите, да се обезбеди темелно чистење и нежна масажа на забите и непцата, отстранување на повеќе плак.Практично Пакување- 10 поединечно пакувани четка глави, тоа е погодно за вас да патуваат и се користат со вашето семејство.Lifttime Гаранција- Ние се стремиме кон сите задоволството на клиентите, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,само нас контакт преку e-mail, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста