• Новак
Не Вежба со можност да биде продолжен Завеса Род,Туш Не се Лизга Храбар Висока Јаглероден Челик Тензија Пол за Прозорец Кујна Бања Туш Вратата Или Гардероба Спална?

Не Вежба со можност да биде продолжен Завеса Род,Туш Не се Лизга Храбар Висока Јаглероден Челик Тензија Пол за Прозорец

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Издржливи : Висок-Јаглероден челик челична конструкција за години на трајно користење.Гумени нозе заштита на вашите ѕидови од гребнатини и одржување на прачка на местото.Не падне : Тензии Механизам Внатре Одржува Моќен тензија.Сопствени Направени Не се лизга Гумени Плоча за Да се Обезбеди Род Може да Остане Цврст Кога За Сите Ѕидни површини.Стилски Туш Железнички : Карактеристики декоративни dual-боја крајот капи и доаѓа во огледало-како хром финиш за да одговара на вашите специфични оркестарот естетски.Лесен за Инсталација : Едноставно пресврт, ќе се применува, место во позиција, и ги заостри да висат во вашиот туш и када област.Се применуваат : Сите видови површина - Пролет тензија прачки ќе биде сигурно нема проблем да се користи на сите позадина ѕид,Плочка ѕид,Дрвена рамка,Мазна или груб ѕид итн.Никогаш не падне надолу.Не Вежба Пролет Натоварен со можност да биде продолжен Телескопски Туш Завеса Род Железнички Бања, Кујна Плакарот Гардероба Виси Pole Make тоа многу полесно да се откажам туш завеса во bathtoom или облека во гардероба со Стилски Продолжи Тензија Род!Избираат од широкиот спектар на прилагодливи големини.Карактеристики* Нема алатки, без дупчење, без завртки, не штети на ѕид* Брзо и лесно се инсталира на сите површината, лесно да се отстрани без да се оштети* Модерни декоративни прачка за бања, кујна, прозорец, плакар, шкаф, балкон, кабинет, итн.Се примени на Различни Surface Telescopic столбови се погодни за рамен плочки, стакло, дрво одбори, мермер, мат ѕидови и цемент ѕидови.Сигурно се поддржани на ѕидот, ќе не боли ѕидот и го остави без знаци кога завршена.Инсталација Method1. Бидете сигурни дека големина одговара на вашиот простор, и ширината на тензија род да биде инсталиран.2. Одржување на прачка во двете раце, притисни на пролет ниво надвор од род во ротирачки начин, продолжи да пресврт на прачка додека тоа е повеќе од отворањето од 2.5 или 5 см.3. се повлече назад да се создаде тензија ,се прилагоди на ниво на соодветна хоризонтална положба.Материјал : Висок-Јаглероден челик, челик +plastic Dimensions : 110-160cm(43-63inch) , 160-210cm/63-83inch Package се Вклучени : 1 x Туш Завеса Тензија Род【Забелешка】★ Пристигнување време : 15-27working дена [Бидејќи тоа е меѓународната логистика, па ве молиме да се разбере]★ Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста