• Новак
LOPIXUO sandpaper 100pcs 1inch 25мм Влажно и Суво Sandpaper 60-10000 Ронки Сандер Дискови Водоотпорен Абразивни Sandpaper Лист за Дрво Боја Полирање,50PCS

LOPIXUO sandpaper 100pcs 1inch 25мм Влажно и Суво Sandpaper 60-10000 Ронки Сандер Дискови Водоотпорен Абразивни Sandpaper

Оценка на стоката:
DEN 527.04

Достапност
Производот е достапен

* 100% сосема нов и висок квалитет. *Направен од високо-квалитетни материјали, трајни и практични. *Широко се користи во автомобилската индустрија, индустријата за мебел, електроника, автомобили и други индустрии во кои се бара висока полирање и полирање. *Силна отпорност на вода, може да се потопува во вода за долго време.Може да се користи во влажни и суви средини. *Добар мелење ефект, анти-блокирање време на мелење, брзо топлина дисипација, релативно униформа површина песок знаци, долг животен век, добра вискозност, итн.;. 1)Ронки 60/80/100/120/150/180/240/320/400/600/800/1000/1500/2000/2500/3000/5000/7000/10000,2) Направени од премиум силициум карбид.Издржливи и практични, Водоотпорен, двете суви и влажни,совршен за чистење и polishing3)Да се користи во камен, лак површина, огледало површински третман како што се предните светла полирање.Дрво за Мебел доработка, base пескарење, автомобилската метал полирање, речиси сите полски работи може да се заврши со нив.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста