• Новак
БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Signicade A-Рамка Црна Тротоарот Знак, Преносни Виткање Сендвич Одбор, Напред & Назад Panel Display рекламната Порака Одбор Знак за Внатрешна Отворен

БАНЕР ЗУИ НАПРАВИ ВИДЛИВИ Signicade A-Рамка Црна Тротоарот Знак, Преносни Виткање Сендвич Одбор, Напред & Назад Panel Display

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Рекламирање одбор знак доаѓа Една Страна Печати Панел или Двојно Страна Печати Панел.Ќе се купуваат 2 "X 3' ЦРНА Signicade знак со единечен или двоен страна печатени графика.Ќе се купуваат 2 "X 3' ЦРНА Signicade знак со единечен или двоен страна печатени графика.Ќе се купуваат 2 "X 3' ЦРНА Signicade знак со единечен или двоен страна печатени графика.Преносливост : Рачка на top Graphics Панел : 4mm Coro-Plast, 36"x24" Панели се Бара : Две, Секој Испечатени на 1 Страна Печатење : Целосна Боја Дигитални УВ Панел Changeover : Лесно.Најубавиот нешто во врска со тоа, иако, е колку е лесно е да се смени обичај печатени панели за да се држи чекор со вашиот бизнис потребите.Ќе се купуваат 2 "X 3' ЦРНА Signicade знак со единечен или двоен страна печатени графика.Разноврсна и ефикасна маркетинг решение да комуницираат вашиот бренд на широката публика, на сите секаков вид на простор или настан : Ресторан, кафулиња, Ресторани Локална Испорака Бутици Милениче Продавница Specification Use : Отворено Материјал : Црна Моделирана Пластична Тежина : 18 кг.Тротоарот знак рамка може да биде ballasted со песок за да се обезбеди стабилност против ветрот, и на пластични материјали штити од ' рѓа и доведува до поголема издржливост.Љубезно ве молиме да ги споделите вашите Уметнички дела/Дизајн/Text/Лого со нас за да печатите на Signicade Знак.Тротоарот знак е идеален за внатрешна и надворешна простори, било да е тоа продавница отворања, продажба знаци, или дури и да spruce до вашиот ресторан/кафуле влезовите.Signicade тротоарот знак стои направете го тоа лесно да ја добиете вашата порака надвор на улица.Две-двострано печатење панел се зголемува стигне и комуницира вашата порака поефикасно.Љубезно ве молиме да ги споделите вашите Уметнички дела/Дизајн/Text/Лого со нас за да печатите на Signicade Знак.Оваа тротоарот рекламирање одбор е економичен и ефикасен начин да се комуницира со вашите потенцијални клиенти.На Двете Напред & Назад Страни за двојно видливост на вашата порака.Љубезно ве молиме да ги споделите вашите Уметнички дела/Дизајн/Text/Лого со нас за да печатите на Signicade Знак.Овие отворено порака одбор знак е на повеќето достапни, сепак, висок квалитет на тротоарот знаци на пазарот!Многу преносни и лесен за употреба.Оваа рекламна табла доаѓа еден или двострано екран панел.Љубезно ве молиме да ги споделите вашите Уметнички дела/Дизајн/Text/Лого со нас за да печатите на Signicade Знак.Ќе се купуваат 2 "X 3' ЦРНА Signicade знак со единечен или двоен страна печатени графика.Љубезно ве молиме да ги споделите вашите Уметнички дела/Дизајн/Text/Лого со нас за да печатите на Signicade Знак.Тротоарот знаци се направени од страна на Plasticade и нудат многу пригоден функција како лесно знак промени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста