• Новак
L3 3G Мини паметен Телефон RAM меморија 1GB ROM 8GB Андроид 8.1 Мобилен Телефон 2.5 Инчен Тенок Тело HD Камера WiFi Google Play Симпатична паметен Телефон (Црна)

L3 3G Мини паметен Телефон RAM меморија 1GB ROM 8GB Андроид 8.1 Мобилен Телефон 2.5 Инчен Тенок Тело HD Камера WiFi Google

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ❤️ L3 3 G Мини Smart Телефон : Доведе до трендот на мини паметен телефон. ❤️ Мини Симпатична телефон : телефон големина : 87.5 мм*43mm*10.1 мм, само како банкарска картичка. ❤️ 3 G Мини Saprtphone : ве Молиме бидете сигурни дека вашата sim картичка ја поддржува 2 G GSM 850/900/1800/1900; 3 G WCDMA Б1(2100)/Б5(850); Андроид 8.1 : Suppiort СТАН преземете. ❤️ Најдобри Копија Студент Телефон : Батерија 1200m Ah; Двојно Камера : пред 2.0 Mpx, назад 5.0 Mpx. ❤️ Ние обезбеди 12 месеци гаранција.Ако ви се исполнат за било какви проблеми или проблеми при користење, ве молиме да се јавите на продавачот преку Порака, ние ќе ви одговори со решение во 12 часот.Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашата sim картичка ја поддржува 3 G WCDMA 850/2100 пред да го поставите цел, благодарение име на Модел : L3 ПРОЦЕСОРОТ : MTK6580 Големина на : 87.5*43*10.1 мм Фреквенција : 1.5 GHz Мрежа : 2 G GSM 900/1800/850/1900+; 3 G WCDMA 850/2100 Систем : Android 8.1 Екран : 2.5 инчен 480*320 Меморија : 1 GB+8 GB Батерија : 1200m Ah Полнење Порт : Micro-USB Тежина : 57g Sim картичка слотови : Нано Sim/Micro Sim-Камера : 2.0 ПРАТЕНИК Пред+5.0 Mp Задна Функции : Лице за Препознавање, Wi-Fi, Аларм ,Календар ,Калкулатор ,Аудио рекордер ,Видео рекордер, WAP/MMS/GPR, Слика гледачот,Е-Книга,флеш итн.Пакет : L3 мини 3 G телефон*1, Полнење кабел*1, прирачник за Корисникот*1, Екран Филм*1, Силикони Случај*1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста