• Новак
Животно Бел Тигар Кожата Печати Шема Маскирани Ќебе Сите-Сезона Ќебе Анти-Pilling Фланелен Боксери Маскирани Ќебе Погоден За Носене Маскирани Ќебиња 60X50

Животно Бел Тигар Кожата Печати Шема Маскирани Ќебе Сите-Сезона Ќебе Анти-Pilling Фланелен Боксери Маскирани Ќебе Погоден

Оценка на стоката:
DEN 951.84

Достапност
Производот е достапен

Материјал Опис : Направи На Анти-Pilling Фланелен Боксери.Анти-Pilling Фланелен Боксери.100% Superfine Влакна, Високо Квалитетни, Трајни, Пренослив.Тоа Е Навремено Отпорни И Не-Пролевање Својства, Кои Луѓе Кои Се Алергични Или Имаат Чувствителна Кожа Може Да Ја Користат, Премногу.Големина На : Не Се Три Големини За Да Изберете Од,50"X40" 60"X50" 80"X60",Погоден За Деца,Возрасни,Родители И Баби И Дедовци!.Мулти-Цел Маскирани Ќебе-Совршен Зимски, Само Заврши Нив, Види Тв, Лежи На Троседот/Кревет, Читање, Учење, Спиење, Камп, Да Играат Игри И Да Ги Преземат Дремење.Добар Избор Како Подарок за : ноќ на Вештерките Подарок, Подарок за денот на Благодарноста, Божиќ Подарок, Нова Година Подароци, Денот на Вљубените Подароци, Роденденски Подарок.Им Даде На Вашето Семејство И Пријатели Совршен Подарок.Посебна Забелешка : Машина За Миење И Рака Мие, Брзо Сушење, Лесно Да Се Грижи, Трајни, Не Се Користи Кајгана.Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Грешката Е во Рок од 2-4cm.Совршен Подарок Избор : Прекрасните Бои Додадете Шик Се Чувствуваат На Собата, Заштита На Вашиот Луксузен Кревет И Каучот Од Нечистотија За Да Ги Задржи Свежа И Чиста.Носат Удобно, Се Застане Во Собата, И Да Уживате.По Цел Ден На Работа, Ова Ќебе Е Многу Удобно.Овие Ќебиња Се Совршен Подарок Од Генерација На Генерација, Погоден За Сите Сезони.Нашите Ќебиња Се Од Висок Квалитет, Со Ќебе Бода, Кадифен Поставата И Одлични Печатени Слики.Маскирани Ќебиња Се Од Суштинско Значење За Новите Трендови!Можете Да Го Користите Како Божиќ Или Нова Година Подароци За Семејството И Пријателите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста